25 OCTOBER 2017 l EVENTS
New Balance Runners lab | TCS New York City marathon - Tip van Manuela Soccol
Voorspel de eindtijd van Koen Naert, Manuela Soccol & Eddy DHondt in de TCS New York City Marathon en win!
TIP BEVOORRADING
Als je mogelijkheid hebt om je eigen drankbevoorrading te voorzien heb ik nog wel een goeie tip voor je!
Zorg ervoor dat jouw fles er echt uniek uitziet. Deze moet er echt uitspringen in de massa. Mijn fles spot ik al van ver!
Zelfs tussen de honderden flessen omdat ik deze versier met zelfgemaakte vlaggetjes. Deze tape ik aan mijn flessen vast.
Laat je niet gek maken door je omgeving. Grote marathons zijn overweldigend.
Plan je aankomst altijd een paar dagen op voorhand zodat je op je gemak de omgeving en het parcours kan verkennen. Tijdens de Olympische Spelen koos ik ervoor om eerst uitgebreid het atletendorp te verkennen zodat ik mij hier ook echt thuis voelde. Heb ontzettend genoten van Rio zelf. Tijdens het loslopen in de dagen voor de Marathon kon ik op die manier de sfeer en cultuur te proeven. Nooitgedacht dat een miljoenenstad en natuur zo met elkaar verbonden kunnen zijn.
PRE RACE FOODIES
Carbo loading is belangrijk maar luister goed naar je lichaam. Jezelf overeten heeft geen nut.
Een ontbijtbuffet in een hotel heeft zelden de verse dadels en rozijnen die ik graag eet als brandstof voor de wedstrijd. Daarom neem ik mijn voorraad altijd zelf mee als ik naar wedstrijden ga.
Portie dadels op zak is minder erg dan een Hangry Manuela (*lacht). Trust me, you don’t want that!
PRE RACE RITUEEL
De dag voor de race zorg ik dat al mijn materiaal compleet is. Ik stal alles uit en gebruik daar dus ook de hele kamer voor haha. Op die manier heb ik een duidelijk overzicht van alles. Geloof me, zelfs in deze chaos zit structuur.
Om alle wedstrijdstress te vergeten ga ik ’s avonds uitgebreid in bad en breng ik een mooi kleurtje aan op mijn nagels. De kleur is uiteraard afgestemd op mijn outfit.
Me-time is belangrijk voor me om helemaal zen te zijn.
-MANUELA SOCCOL MARATHON PR 2.37.16
WINACTIE
Kom naar de winkel, voorspel de eindtijd van Koen Naert, Manuela Soccol of Eddy D’Hondt en win een New Balance outfit t.w.v. 500 euro.
#RoadToNYC
#RunnersLab
#NBRunning
Wil jij ook lopen in deze unieke New Balance 860v8 NYC Marathon Edition?
Kom ze testen in onze winkels of vind ze in onze
online shop.
Tags:
Manuela Soccol,
Tips,
TCS New York City Marathon,
New Balance Running,
marathon
Deel dit artikel