Zaterdag 19 mei nemen adidas en Runners' lab jou graag mee voor een onvergetelijke experience vanuit de vestiging Zwijndrecht (Antwerpen).
We hebben namelijk iets te vieren, de lancering van de volledig vernieuwde adidas Running collectie: SOLARBOOST. De SOLARBOOST illustreert de magische energie die je krijgt van het lopen tijdens zonsopkomst of zonsondergang. Altijd al willen weten wat dit met je doet? We gaan het samen beleven!
Eerst keihard lopen, dan keihard met je hoofd tegen de muur lopen. Of de omgekeerde volgorde. It’s all part of the journey. Wij vroegen aan de adviseurs bij Runners’ lab niet ‘of’ zij ooit zulke momenten ervaarden. Wel hoe ze die ervaarden. Lees mee.
Tags: #teamrunnerslab
Geapprecieerd door lopers van alle niveaus. De New Balance Fresh Foam X 880v13 komt tegemoet aan de noden van zowel beginnende als goed geoefende lopers. Lees hier wat deze loopschoen zo geliefd maakt.
Tags: New Balance
Een regenjas is geen overbodige luxe in België. Is een waterafstotende versie voldoende of investeer je best in een waterdichte versie? En hoe komt het dat sommige regenjassen best een stevig prijskaartje hebben? In dit artikel vind je de antwoorden.