Runners’ lab bestaat ondertussen reeds meer dan veertig jaar. We kunnen dus terugkijken op een lange loopbaan. We gunnen jullie dan ook meer inzage in de geschiedenis en evolutie van Runners’ lab. Lees het hier allemaal.
Philippe Vermaelen schoolde zich om van architect tot bewegingswetenschapper. Daarmee was de fundering gelegd voor een snelle doorgroei bij Runners’ lab. Philippe startte op halftijdse basis in de winkel, maar kwam al snel aan het roer te staan van het Prolab. Ondertussen hielp hij al menig topatleet en tal van recreatieve atleten met het optimaliseren van hun (loop)beweging en het aanpakken of verhinderen van blessures. Het Prolab opent de deuren voor sporters van elk niveau. Lees hier meer over Philippe en zijn doen en laten in het Prolab.
In het laatste deel van onze 40 jaar special plaatsen we maar liefst zes trouwe werkkrachten op een voetstuk. Alle zes werken ze hier al meer dan tien jaar. We hebben het over Jurgen Van Heukelom, Nick Brunet en Karine Van Hecke die alle drie in de winkel in Zwijndrecht actief zijn. In de winkel in Gent zijn Dirk Van Tichelt, Reini Vergucht en Ine Matthijs ondertussen ook al gevestigde waarden. Hoe het voor hen allemaal begon en over de jaren heen evolueerde lees je in dit uitgebreid interview.
Lees meer over de ervaringen van #teamrunnerslab in deel 6
Als we al over versie 39 mogen spreken, dan weet je dat de Nike Air Zoom Pegasus zijn strepen heeft verdiend. Aan lovende woorden over dit model geen gebrek. Zijn ze ook van toepassing op de nieuwste versie? Enkele lopers namen de proef op de som.
Active walking. Wij doen het, jij ongetwijfeld ook. Maar doe je het met de juiste schoenen? Dat is maar de vraag. Kom tussen 20 en 30 juni langs in één van onze winkels en geniet van 20% korting op active walking schoenen.
Tags: Active walking
Opgelet: inhoud met sterk deskundig advies. Niet van ons, een schoenmaker blijft bij zijn leest. We schakelden sportpsychologe en ex-topsporter Eline Berings in. Met de steun van New Balance hebben we het over het effect van sport op mentaal welzijn.
Tags: Mental Health, Eline Berings, New Balance, New Balance Running